|  Úvod  |  Sitemap  |  Tlač  | 

Materiály a príslušenstvo používané na výrobu nábytku

BLUM

Podnik s celosvetovou pôsobnosťou BLUM sa špecializuje na výrobu nábytkových kovaní. Ponúka výrobky s premyslenou funkciou, uznávaným dizajnom a dlhou životnosťou – systémy výklopov, závesov, zásuvkové systémy, vodiace systémy, systémy vnútorného členenia, predovšetkým pre kuchyne.
Pre svoju vysokú funkčnosť a dlhú životnosť patria výrobky firmy BLUM k najkvalitnejším na trhu

Viac: www.blum.com

HETTICH

Spoločnosť HETTICH je jedným z najväčších svetových výrobcov nábytkových kovaní. Ponúka spoľahlivé riešenie pre nábytok každého druhu, inovatívne, bezpečné, s dlhou životnosťou. Vysoké nároky kladie pri vývoji najrozličnejšieho funkčného kovania, ako systémy výsuvov, zásuvky, závesy, úchytky, kovania pre skladacie a posuvné dvere.
Svojim partnerom ponúka bohatý servis s aktívnou podporou.

Viac: www.hettich.com

LUNIT

Firma LUNIT ponúka produkty určené pre nábytkársky priemysel a polotovary pre stolárov.
Jej hlavný sortiment tvoria kuchynské dvierka a nábytkárske čelné plochy ako i široká ponuka nábytkového kovania a potrieb pre nábytkárov.

Viac: www.lunit.eu

EGGER

Spoločnosť EGGER pod heslom "Viac z dreva" ponúka celkové riešenie ako pre výrobu nábytku a interiérového vybavenia, tak i pre oblasti stavebných výrobkov a laminátových podláh.
Trendové materiály a jedinečná škála dekorov v sebe spájajú funkčnosť a estetiku pri navrhovaní interiérov.

Viac: www.egger.com

BUČINA DDD

Bučina DDD – na Slovensku je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák , dosák MDF, HDF, OSB, masívnych lepených dosák, pracovných a debniacich dosák.
Poskytuje kvalitné produkty za konkurenčné ceny, flexibilné, rýchle a stabilné služby.

Viac: www.bucina-ddd.sk

WODEGO

Ponuku spoločnosti WODEGO tvorí sortiment nosných materiálov podľa individuálnych požiadaviek, dekory a povrchové úpravy pre každý dizajnérsky vkus, DUROPAL – HPL a HPL SOLID lamináty s dlhou životnosťou a extrémnou odolnosťou, široká farebná škála výrobkov a účelová kvalita pre každé použitie.

Viac: www.bcwest.pfleiderer.com